Restauracja Dwór Elizy

wielokrotnie nagradzana za smak i profesjonalizm

klimatycznie urządzona przestrzeń
szeroka oferta menu z propozycjami sezonowymi
bar z bogatą ofertą trunków i napojów
organizacja imprez okolicznościowych
wieczory tematyczne i kulturalne

Godziny funkcjonowania restauracji

Śniadania

wszystkie dni tygodnia od 8:00 do 10:00

Obiadokolacje

wszystkie dni tygodnia od 17:30 do 19:30

Zamówienia ala carte

wszystkie dni tygodnia od 12:00 - 22:00
ostatnie zamówienia przyjmujemy do godziny 21:45

Galeria zdjęć naszej restauracji

znakomita ocena ponad 1928 gości na booking.com

Wyśmienite śniadania

Rozpocznij swój dzień od znakomitych śniadań w naszym hotelu, które sprawią, że każdy poranek stanie się wyjątkowy. Nasza oferta śniadaniowa to nie tylko pyszne potrawy, ale także prawdziwa uczta dla podniebienia.

 

Zaskakujemy na każdym kroku. Od ekologicznych lokalnych jaj po wykwintne owoce sezonowe. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Do tego aromatyczna kawa i świeże soki owocowe dodadzą energii na cały dzień. 

 

Restauracja również nie zapomina o dzieciach. Serwujemy słodkie poczęstunki, umożliwiamy samodzielną obsługę automatycznego dystrybutora z sokami, udostępniamy specjalne krzesełka dla najmłodszych.

Cenimy to, co prawdziwe i naturalne

Wędliny z własnej wędzarni

Nasze wyroby wędzone wytwarzane są w sposób tradycyjny, wzbogacone o naturalne przyprawy, bez dodatków ulepszaczy i konserwantów.  Cenimy to, co prawdziwe, naturalne i tradycyjne.

 

Współpracujemy z lokalnymi dostawcami wyrobów mięsnych, którzy  są przez nas weryfikowani pod kątem produktów najlepszej jakości, spełnianych norm i standardów przetwórstwa mięsnego.

 

Skosztuj naszych specjałów podczas śniadań lub zamów deskę wędlin jako przystawkę do obiadu, kolacji i romantycznego wieczoru przy lampce wina.

u nas nigdy nie będziesz głodny

Obiadokolacje dla gości hotelowych

Nasi goście mają możliwość korzystania z obiadokolacji w formie szwedzkiego stołu. W każdy dzień do wyboru bogata oferta zup, dań głównych, surówek, deserów i potraw regionalnych.

 

Nasi kucharze to pasjonaci dobrego smaku. Nieustannie poszukują nowych pomysłów na odświeżenie tradycyjnych potraw. Dlatego na naszych stołach często zauważysz połączenie tradycji z nowoczesnością. 

Menu obiadokolacji na każdy dzień znajdziesz w gablocie tuż przed wejściem do restauracji.

zamów to co lubisz i ciesz się uzdrowiskowym klimatem

Obsługa ala carte

Każdego dnia, od godziny 12:00 do 22:00 nasza restauracja serwuje bogatą propozycję dań. Wpadnij do nas na obiad, podwieczorek lub kolację. Dla naszych gości organizujemy również klimatyczne wieczory romantyczne z uroczystymi kolacjami przy świecach, spotkania rodzinne i inne formy spędzania wspólnego czasu w towarzystwie dobrego jedzenia.

 

Chcesz zaskoczyć osobę z którą przyjechałeś? Porozmawiaj z nami! Wspólnie zaproponujemy coś naprawdę wyjątkowego.