Rytuał saunowy

WIECZORNA ATRAKCJA W SPA doskonała integracja i wspaniały relaks

Nic bardziej nie sprzyja integracji, niż spokojne rozmowy w zaciszu sauny. Przygotujemy dla Państwa rytuał, który poprawi wygląd i koloryt skóry, zadziała na nią łagodząco oraz pozwoli jej się zrelaksować. Aby uzyskać powyższy efekt, podczas saunowania zastosujemy złote masło do ciała oraz solny peeling.

Poddając się pod opiekę pozytywnych wpływów rytuału pozwolicie Państwo swojej skórze dorównać blaskiem słońcu! Podczas pobytu w Świecie Sauny będziemy dwa razy nagrzewali i schładzali swoje ciała. W czasie pierwszego przegrzania usuniemy martwy naskórek używając soli peelingującej, która dostarczy Państwa skórze cennych minerałów. Gruntownie oczyści skórę i przygotuje ją do maksymalnego wykorzystania następnych kosmetyków saunowych.

Podczas drugiego wejścia do sauny stosujemy rozświetlające masło, które działa nawilżająco i odżywczo, rewitalizujące skórę, doda jej energii i poprawi jej koloryt. W czasie odpoczynku podamy Państwu mrożone owoce – które idealnie smakują w upalnej atmosferze sauny oraz owocowy poncz do zaspokojenia pragnienia. Wszystko to przy dźwiękach muzyki i kolorach basenowego oświetlenia.

Koszt za osobę 69 zł