Logo

Rytuał saunowy

WIECZORNA ATRAKCJA W SPA doskonała integracja i wspaniały relaks

Nic bardziej nie sprzyja integracji, niż spokojne rozmowy w zaciszu sauny. Przygotujemy dla Państwa rytuał, który poprawi wygląd i koloryt skóry, zadziała na nią łagodząco oraz pozwoli jej się zrelaksować. Aby uzyskać powyższy efekt, podczas saunowania zastosujemy krem miodowy i jogurtowy.

Poddając się pod opiekę pozytywnych wpływów rytuału pozwolicie Państwo swojej skórze dorównać blaskiem słońcu! Podczas pobytu w Świecie Sauny będziemy dwa razy nagrzewali i schładzali swoje ciała. W czasie pierwszego przegrzania usuniemy martwy naskórek używając soli o zapachu drzewa sandałowego, która dostarczy Państwa skórze cennych minerałów. Gruntownie oczyści skórę i przygotuje ją do maksymalnego wykorzystania następnych kosmetyków saunowych.

Podczas drugiego wejścia do sauny stosujemy  odmładzający krem miodowy, a rozkoszy dopełni wcieranie w skórę aksamitnego kremu jogurtowego z dodatkiem brzoskwini, który działa nawilżająco i odżywczo, rewitalizujące skórę, doda jej energii i poprawi jej koloryt. W czasie odpoczynku podamy Państwu mrożone owoce – które idealnie smakują w upalnej atmosferze sauny oraz owocowy poncz do zaspokojenia pragnienia. Wszystko to przy dźwiękach muzyki i kolorach basenowego oświetlenia.