WIOSENNA REGENERACJA

UWAGA SUPERPROMOCJA ! – WIOSENNA REGENERACJA

Tylko w maju i czerwcu, specjalnie dla Państwa w naszym hotelowym SPA: drugi, tańszy zabieg za 50 % ceny!*

Proponujemy rewelacyjny masaż twarzy KOBIDO

Japoński masaż Kobido określany jest jako niechirurgiczny lifting twarzy. Działa nie tylko na powierzchni, ale również na głębszych warstwach skóry i mięśni. Jest to intensywny i mocny zabieg. Poprawia owal twarzy, dotlenia i odżywia skórę. Zmniejsza cienie i podpuchnięcia pod oczami.

Polecamy również NOWY masaż twarzy TRANSBUKALNY

Terapia składa się z kilku części: rozluźniającej, drenującej , transbukalnej i liftingującej. Część transbukalna wykonywana jest wewnątrz jamy ustnej. Zabieg zaspokajający potrzeby medyczne i estetyczne. Żaden inny masaż powierzchowny nie jest w stanie pracować tak głęboko z tkankami i mięśniami, zapewniając całkowite uwolnienie od napięć. Już po pierwszym zastosowaniu masażu transbukalnego widoczna jest estetyczna poprawa całego owalu twarzy, lifting środkowej i dolnej części twarzy oraz spłycenie zmarszczek wokół ust i bruzd nosowo-wargowych.

Oba zabiegi są idealną alternatywą w leczeniu bruksizmu.

Pełna gama zabiegów dostępna: https://dwor-elizy.pl/spa/

Informujemy również: paragon na kwotę powyżej 100zł, wydany w naszej Restauracji Dworu Elizy lub Centrum SPA na zabiegi, upoważnia Państwa do bezpłatnego, jednorazowego wejścia na basen, korzystania z sauny suchej i parowej oraz sali zabaw GRATIS. Wejście dotyczy 2 osób i można je wykorzystać dowolnie i bezterminowo po wcześniejszym okazaniu paragonu w hotelowej recepcji. Basen wraz z sauną suchą oraz parową czynny codziennie w godzinach 16:00 – 21:00. Zapraszamy !

*oferta nie dotyczy DAY SPA oraz Voucherów, zabiegi należy zakupić i wykorzystać w miesiącu maj lub czerwiec 2023, promocje się nie łączą

Similar Posts