Pokoje

Pokój 1 osobowy STANDARD

Pokój 1 osobowy o powierzchni około 17 m2 z holem oraz z ��azienką wielkości ok 6 m2. Pokoje wyposażone są w telewizor LCD, telefon., internet kablowy oraz lodówkę z mini barkiem – kompletowanym na życzenie.

Pokój 2 osobowy STANDARD

Przestronny pokój 2 osobowy o powierzchni ok. 22 m2 z holem oraz z łazienką wielkości ok 6 m2. Pokoje wyposażone są w telewizor LCD, telefon., internet kablowy oraz lodówkę z mini barkiem – kompletowanym na życzenie.

Pokój 2 osobowy LUX

Pokój lux o powierzchni około 26 m2 z holem, wyposażony dodatkowo w rozkładaną sofę, dwa fotele, stolik kawowy. Pokoje posiadają standardowo telewizor LCD, telefon., internet kablowy oraz lodówką z mini barkiem – kompletowanym na życzenie. Łazienka w pokoju lux ma powierzchnię około 6m2.

Apartament

Przestronny Apartament składający się z pokoju dziennego, sypialni oraz łazienki o powierzchni około 6 m2. Na powierzchni ok. 28 m2 w pokoju dzienny znajduje się rozkładana sofa 2-osobowa, dwa fotele, stolik kawowy. Pokoje posiadają standardowo telewizor LCD, telefon., internet kablowy oraz lodówkę z mini barkiem – kompletowanym na życzenie. Sypialnia w apartamencie ma powierzchnię około 16 m2 i wyposażona w szafę, ł łóżko małżeńskie z możliwością rozdzielania, szafki nocne.