Logo

Wielkie otwarcie SPA po remoncie!

Koniec września stał się dla naszego hotelu przełomowym momentem, bowiem zakończyliśmy remont naszego miejsca odpowiedzialnego za relaks naszych Gości, czyli SPA. Z tej okazji chcielibyśmy bardzo podziękować za przybycie wszystkim gościom na otwarcie Spa w zupełnie nowej odsłonie. W dzisiejszych czasach, gdzie dominuje stres, brak ruchu i siedzący tryb życia, dobrze jest znaleźć takie miejsce, w którym zaznamy ukojenie dla ciała i zmysłów. Takim miejscem bez wątpienia jest SPA, które w Hotelu Dwór Elizy pełni bezapelacyjnie wyjątkową rolę. Jest to miejsce, w którym nasi goście mogą skorzystać z szerokiej gamy usług, które służą odprężeniu, zrelaksowaniu, odstresowaniu przy jednoczesnej pielęgnacji i poprawy urody.

Dzięki skorzystaniu z takich usług każdy może zadbać o swoje dobre samopoczucie i poczuć się naprawdę wyjątkowo. Strefa SPA odgrywa ważną rolę w życiu naszego hotelu nie tylko ze względu na relaks i wyciszenie, ale przede wszystkim dlatego, że pomaga w osiągnięciu harmonii pomiędzy ciałem a umysłem. Oferta usług SPA hotelu w Długopolu-Zdrój jest urozmaicona i dostosowana do potrzeb Klienta. Swoją ofertę wzbogaciliśmy o masaż ciepłą czekoladą z myślą o naszych najmłodszych gościach, a także wszelkiego rodzaju masaże i zabiegi odżywczo nawilżające dla Panów. Staramy się, by każdy mógł skorzystać z tej wyjątkowej strefy jaką jest SPA. Oprócz tradycyjnych masaży i zabiegów oferujemy także apiterapie, oraz korzystanie z basenu i sali do fitness.

Strefa SPA i Wellness to nie tylko poprawa nastroju, czy urody ale także szereg zabiegów rehabilitacyjnych, które skupiają się przede wszystkim na poprawie sprawności fizycznej i psychicznej. W pomieszczeniach strefy SPA staramy się dbać przede wszystkim o odpowiedni nastrój i spokój, stosując relaksacyjną muzykę i dotyk w postaci masażu wykwalifikowanych pracowników, który koi. Zadowolenie i relaks naszych Gości jest dla nas priorytetem, zwłaszcza w strefie ich własnego komfortu. Korzystanie z usług SPA ma wiele zalet, żeby jednak to dostrzec należy przekonać się o tym na własnej skórze.