Męska strefa

Dlaczego SPA ma być tylko dla kobiet?
Zabiegi Pielęgnacyjne Twarzy
  • Caviar Power
    Intensywny zabieg dedykowany głównie dla skór suchych, wymagających odżywienia. Kompleks substancji aktywnych Hydrolite odpowiada za silne nawilżenie. Żel DNA pozyskiwany z kawioru pobudza mechanizmy naprawcze i ma właściwości przeciwstarzeniowe. Skóra staje się gładka i elastyczna- nabiera blasku.
    Cena: 270 zł, czas trwania: 60 min.

  • Hyaluronic Super Hydration
    Zabieg głęboko nawilżający, chroniący przed utratą wilgotności, wyrównujący niedobory wody w głębszych warstwach naskórka. Zastosowana podczs zabiegu maska o delikatnej i kremowej konsystencji dzięki zawartemu trójpostaciowemu kwasowi hyaluronowemu działa na każdym poziomie skóry. Istotnym elementem tego zabiegu jest obecność lizyny i karnityny co w znaczący sposó wpływa na nawodnienie skóry. Zabieg przeznaczony dla skóry po 30 r. życia
    Cena: 180 zł, czas trwania 45 min.

Rosyjski masaż kręgosłupa

Niezwykły masaż połączony z polewaniem ciała ciepłym miodem i oliwą. Odpowiedni dobrane techniki masażu i konsystencja miodu sprawiają, że ma on działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Miodowy masaż kręgosłupa to nie tylko metoda na przywrócenie prawidłowego napięcia mięśni, ale również świetny sposób na odprężenie, wyciszenie i relaks. Miód „wyciąga” toksyny, ułatwia usuwanie soli przez skórę, tkankę podskórną oraz mięśnie.

Cena: 90 PLN

Masaż twarzy

Energetyzująco-relaksacyjny zabieg, stymuluje mięśnie twarzy, pobudza krążenie, rozluźnia system nerwowy oraz łagodzi podrażnienia i redukuje stres   Efektem jest świeży i promienny wygląd.

Cena: 80 PLN

Pedicure leczniczy

Profesjonalny zabieg z pogranicza kosmetyki i medycyny, usuwający odciski, efekt popękanych pięt, wrastające paznokcie i modzele. Zabieg przywraca zdrowie i piękno stopom. Wykonywany na leczniczych kosmetykach firmy Gehwol.

Cena: 140 PLN

Manicure

Podstawowa pielęgnacja dłoni, skórek i płytki paznokcia, zapewniająca efekt zadbanych dłoni.

Cena: 85 PLN