Apiterapia

Apiterapia to leczenie i profilaktyka schorzeń produktami pszczelimi

Apiterapia to leczenie i profilaktyka schorzeń produktami pszczelimi. Produkty te są źródłem wysokowartościowych białek, kwasów organicznych, enzymów, witamin, biopierwiastków oraz substancji biologicznie aktywnych. Ich dobroczynne właściwości znane już były w starożytności. W naszym spa wykorzystujemy ekologiczny miód z pobliskiej pasieki. Działanie antybiotyczne, nawilżające i odżywiające skórę ma zastosowanie zarówno w zabiegach na twarz, jak i na ciało.

Złote Otulenie/Kąpiel Kleopatry - kąpiel mleczno-miodowa

Relaksująca kąpiel o jedwabistej konsystencji i delikatnym zapachu mleka oraz miodu. Dzięki zawartości protein, skóra po zabiegu jest odżywiona oraz odmłodzona. Kąpiel pobudza zmysły i pieści skórę, nadając jej blask, niepowtarzalną delikatność. Zabieg, skierowany głównie do osób, które na co dzień narażone są na stres i cierpią z powodu stałego napięcia mięśni.

Cena: 80 PLN, Czas trwania: 20 min.

Miodowa Energia - rosyjski masaż kręgosłupa

Niezwykły masaż pleców połączony z polewaniem ciała ciepłym miodem i oliwą. Specjalna formuła masażu oraz specyficzna struktura miodu działają przeciwzapalnie, łagodząc ból i zmniejszając napięcie mięśniowe. Przyspieszony przepływ limfy wzmacnia siły witalne.

Cena: 90 PLN, Czas trwania: 25 min.

Miodowe Ukojenie - Ceremonia Wellness

To prawdziwa rozkosz dla ciała i zmysłów . Zabieg, złożony z peelingu całego ciała, okładu miodowego i relaksującego masażu. Rewitalizuje, odpręża, wygładza i odżywia zmęczone ciało. Długo po zakończeniu zabiegu skóra pachnie cudownym aromatem miodu.

Cena: 180 PLN, Czas trwania: 25 min.