Logo

ponad 1986 bardzo dobrych opinii na Google i Booking

Dwór Elizy*** - jedna z najlepszych, faryjnych baz wypadowych w Kotlinie Kłodzkiej

Hotel SPA Dwór Elizy zlokalizowany jest w małej i urokliwej miejscowości uzdrowiskowej Długopole Zdrój w Kotlinie Kłodzkiej. Będąc u nas, mają Państwo niezliczone możliwości korzystania z ferii zimowych.

 

Do granicy z Czechami dzielą nas zaledwie 22km. Warto udać się tam do Dolni Morawa  – ogromnego resortu górskiego z niezliczoną propozycją atrakcji zimowych.

 

Dlaczego warto przyjechać na ferie zimowe do Dworu Elizy?

Blisko do Dolni Morava i resortu Czarna Góra

U nas nie ma szans na nudę. Opcje dla każdego.

Bez znaczenia czy planują Państwo przyjechać do nas w dwójkę, z dziećmi czy z całą rodziną. Formy spędzania czasu w samym hotelu jak i poza nim są tak różnorodne, że na pewno każdy odnajdzie coś dla siebie.

Dla rodzin lubiących aktywny wypoczynek zachęcamy do odwiedzenia Dolni Morava (jedynie 33 minuty drogi) : www.dolnimorava.cz

Dla narciarzy polecamy resort Czarna Góra (zaledwie 24 minuty drogi) : www.czarnagora.pl

Zregeneruj się w naszym górskim SPA Medical

Ferie z odnową biologiczną

Wieczorne pływanie w basenie, regeneracja w saunie suchej i parowej, a może błogi masaż w naszym SPA? To tylko kilka propozycji, które czekają  na Państwa w naszym hotelu podczas ferii zimowych 2023.

Znakomita restauracja z barem

Opcje ze śniadaniami i obiadokolacjami

Dysponujemy własną i wielokrotnie nagradzaną restauracją, która zapewnia naszym Gościom dostęp do wyśmienitej kuchni i baru. W pakietach feryjnych do wyboru opcje ze śniadaniami i obiadokolacjami. Dodatkowo, restauracja organizuje:

Stylowe apartamenty i pokoje

Wypoczywaj w sercu Sudetów

Posiadamy 57 pokoi i 130 miejsc noclegowych.

Styl nowoczesnego dworu z widokiem na okoliczną naturę i często prószący śnieg, pozwalają wczuć się w klimat zimowego odpoczynku intensywniej niż w domu.

 

W ofercie dostępne:

Nie zapominamy o najmłodszych Gościach

Dzieci uwielbiają Dwór Elizy

Jest wiele powodów, dla których dzieci kochają przyjeżdżać do naszego hotelu. Z pewnością czują się tutaj ważni i zauważeni.

 

Dostępny 24h/7 pokój zabaw z zabawkami, wariacje w basenie, tenis stołowy czy zajęcia z Zumby. To tylko kilka propozycji, które przygotowaliśmy w ofercie feryjnej.

 

Restauracja również nie zapomina o dzieciach. Serwujemy słodkie poczęstunki, umożliwiamy samodzielną obsługę automatycznego dystrybutora z sokami, udostępniamy specjalne krzesełka dla najmłodszych.

 

Zabierz swoje dzieci i nastolatków na ferie do Dworu Elizy!