Dla Firm

Planujesz wyjazd firmowy? Sprawdź co mamy do zaoferowania!

Konferencje dla firm kotlina kłodzka

Dla grup biznesowych mamy zaplecze konferencyjne, kameralne, a zarazem nowoczesne, które przygotowaliśmy według najwyższych standardów. W klimatyzowanej sali, przeznaczonej dla grupy do 70 osób oferujemy: kompleksową organizację spotkań, profesjonalną obsługę, oryginalne otoczenie, catering, nowoczesny sprzęt audiowizualny: projektor, elektrycznie rozwijany monitor, wysokiej klasy nagłośnienie, zestaw mikrofonów, internet oraz obsługę techniczną.

W klimatyzowanej sali, przeznaczonej dla grupy do 70 osób oferujemy:
– kompleksową organizację spotkań,
– profesjonalną obsługę,
– oryginalne otoczenie,
– catering,
– nowoczesny sprzęt audiowizualny: projektor, elektrycznie rozwijany monitor, wysokiej klasy nagłośnienie, zestaw mikrofonów, internet oraz obsługę techniczną.

Cennik

Eventy

Kapela Góralska

W programie:

 • nauka tańca zbójnickiego po góralsku ze „śwarną” góralką – skoczna zabawa w rytm dźwięków góralskiej muzyki;
 • nauka gry na trombicie – długim pasterskim instrumencie – zabawa dla rozweselenia publiczności;
 • wspólne śpiewanie z przygotowanych śpiewników – tak aby wszyscy bawili się wyśmienicie;
 • konkurs na wbijanie na czas gwoździ do pniaka w rytm góralskiej muzyki, konkurs sprawnościowy dla wszystkich chętnych podczas imprezy.

 

Teatr Ognia

Widowiskowe show – taniec z płomieniami przy dźwiękach nowoczesnej muzyki.
Przez 45 minut zapraszamy do podziwiania talentu i odwagi młodych wykonawców.

Wieczór Hiszpański

Hiszpańska muzyka kipi energią, kolorami, wszystkimi odcieniami miłości
i namiętności, oddając w całości temperament Hiszpanów. Otwartych na ludzi, bezpośrednich w okazywaniu uczuć, tak jak ich muzyka. Niezapomniany wieczór umili Wam dźwiękami gitary i śpiewem rodowity Hiszpan Moises Bethencourt.

Wrażenia wizualne dostarczy pokaz tańca flamenco, który w ostatnich latach przeżywa swoją drugą młodość. Kultura flamenco obrazuje wyjątkową ekspresje, ukazując stan emocjonalny towarzyszący ludzkiemu życiu, a w szczególności smutek bądź radość. Podstawą melodii są dźwięki gitary, kastaniety oraz rytmiczne uderzenia dłońmi i pstrykanie palcami. Tradycyjne stroje nadają całości zjawiskową oprawę.

Proponowane konkursy:

  • Pokaz Flamenco – nauka tańca;
  • Ciąganie patata;
  • Poznaj smaki Hiszpanii (degustacja wina i potraw);
  • Występ zespołu flamenco (przebrani uczestnicy);
  • Walka torreadorów.

Piracki szkwał na morzu

Jeżeli chcecie spotkać się oko w oko z Piratem Złotym i jego kamratami, przybywajcie, czeka na was wiele atrakcji oraz prób prawdziwego Pirata dla dorosłych i dla dzieci a wszystko to w niesamowitej scenografii.

Proponowane gry i konkursy

 • Deska barmańska
 • Rzut pirackim butem
 • Ryby – kraby – wieloryby
 • Poszukiwanie pereł
 • Gra w kości z Piratem
 • Taneczne kotki
 • Sztorm na pokładzie
 • Polowanie na rekina

 

Warsztaty Bębniarskie

„NIECH PRZEMÓWIĄ BĘBNY, czyli JAK ROZBĘBNIĆ STRES?”

Bęben jest jedynym magicznym instrumentem, na którym osoby nie mające żadnego doświadczenia muzycznego, mogą zagrać wspólnie koncert. Bębny, tak jak i taniec, przemawiają wprost do ciała, serca i duszy – do naszej Dzikiej Natury, ożywiając i uwalniając zablokowaną energię emocjonalną.
Gra na bębnach w znacznym stopniu przyczynia się do tzw. „dobrostanu”, czyli zdrowia ciała i umysłu. Wspólne, wesołe, dynamiczne, interaktywne bębnienie wspomaga budowanie jedności grupy, ma świetne działanie antystresowe, podnosi jej ducha i wzmacnia charakter. Korzystny wpływ rytmu przejawia się w wyrównaniu akcji serca, dobrym natlenieniu krwi, rozluźnieniu mięśni. Wszystko to oznacza relaks i lepsze samopoczucie.
Rezonans wytwarzany w trakcie wspólnego grania powoduje wytworzenie silnych więzi grupowych. Poprawia się komunikacja, ludzie zamknięci otwierają się, podnosi się wiara we własne siły, błyskawicznie rośnie pozytywna energia i entuzjazm.
Na bębnach mogą grać wszyscy – od 4 do 104 lat, bez względu na umiejętności. W Afryce przy bębnach integrowali się mieszkańcy całych wiosek. Wspólnie grali, śpiewali i tańczyli. Dlaczego więc teraz bębny nie miałyby zintegrować pracowników firmy? Właściwości te bowiem (coraz częściej!) wykorzystywane są w biznesie.
Zdobycie nowych, ciekawych doświadczeń, odstresowanie oraz pozyskanie praktycznej wiedzy opartej na cudownej zabawie gwarantowane!!!

 

Wieczór w Kasynie

Niezapomniany wieczór w kasynie. Któż nie chciałby spróbować swoich sił w jednej z najsłynniejszych rozrywek kasyna jaką jest ruletka? Stanąć przy zielonym stole z pięknie stylizowanym mahoniowym kołem po którym skacze mała biała kulka, niczym w filmach? Zabawa w kasyno to duże emocje i świetna rozrywka. Nie trzeba stawiać prawdziwych pieniędzy, żeby poczuć dreszczyk emocji! Nikt nie przegra pieniędzy, nikt nie będzie się nudził, a gry szybko wciągną uczestników w każdym wieku.

 

Jaka to melodia

Czy marzyli Państwo kiedyś, aby wziąć udział w teleturnieju i zgarnąć główną nagrodę? U nas to możliwe! Już dziś każdy z uczestników zabawy może poczuć się jak gwiazda telewizji. Niecodzienna okazja integracji w formie teleturnieju wzorowanego na formule znanego wszystkim programu telewizyjnego.

Gra w paintball

W grę wliczone jest wynajęcie całego sprzętu: karabinu, munduru, maski, ochraniaczy na szyję i głowę, rękawiczek, kamizelki “kuloodpornej” oraz kulek.
Dla doskonałej zabawy proponujemy 300 kulek.
Każdy z uczestników otrzymuje do swojej dyspozycji specjalny karabinek (marker) załadowany żelowymi kulkami, wypełnionymi kolorowym barwnikiem spożywczym. Przed rozpoczęciem zabawy uczestnicy poinformowani zostają o wszelkich zasadach bezpieczeństwa oraz o scenariuszu wg którego przebiegać będzie gra.
Taka zabawa zajmie nam około 3 godzin.

Off – road

Do dyspozycji Gości oddajemy samochody profesjonalnie przygotowane do jazdy w terenie. W aucie znajduje się 5 osób i każdy kto posiada przy sobie prawo jazdy i nie jest pod wpływem alkoholu, pod okiem instruktora, może prowadzić auto 25 min. Trasa będzie tak ułożona, aby zawierała większość elementów jazdy w terenie, będzie zatem pokonywanie grząskiego błota, kamieniste i śliskie podjazdy, zjazdy, trawersy, przejazd przez rzekę.

Rekruci uczą się bezpiecznego i skutecznego poruszania się pojazdami w terenie w warunkach bojowych. Kolumna aut jedzie według road booków, które są w każdym aucie. Na trasie przejazdu, w miejscach trudnych, będą wisiały pieczątki do przybicia w road bookach. Będzie to potwierdzeniem „zaliczenia” PKP-u. Książki drogowe są przytwierdzone na linkach w samochodach a pieczątki do drzew. Kolejność przejazdu samochodów zmienia się po każdym PKP-ie. W samochodach zmieniają się kolejno kierowcy i nawigatorzy. Punkty Kontroli Przejazdu są zaznaczone biało-czerwoną taśmą.

Bubble Football

Nowa alternatywna forma sportu, która łączy piłkę nożną i kontakt pomiędzy ogromnymi dmuchanymi kulami. Jeśli myślałeś, że formułę gry w piłkę nożną nie można już ewoluować to byłeś w dużym w błędzie! Podczas zabawy gracze znajdują się wewnątrz dużych dmuchanych, przezroczystych kul, dzięki którym mogą zderzać się z zawodnikami drużyny przeciwnej, upadać, robić fikołki, przewroty, stawać na głowie, robić salta, zderzać się z innymi – wszystko na co tylko masz ochotę. Świetna zabawa z duża dawką śmiechu, która pozwoli się odstresować!

Park Linowy – Skalisko

Lokalizacja w Kotlinie Kłodzkiej, w obrębie Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego obejmuje obszary leśne oraz teren dawnego kamieniołomu.

Między niebem a ziemią, w pięknym lesie nad Złotym Potokiem, na terenie ponad 7 hektarów, znajdują się atrakcje zapewniające moc wyjątkowych wrażeń. To niepowtarzalny rodzaj napowietrznego trekingu, którego bazą są przejścia akrobatyczne między drzewami, takie jak balansujące pomosty, przejścia po linie, przejścia siatkowe, powietrzny surfing, skok Tarzana, tyrolki – zjazdy na linie o łącznej długości 1050 metrów oraz wiele innych.

Uczestnicy samodzielnie pokonują przygotowaną trasę. Stopień trudności poszczególnych odcinków jest zróżnicowany, od bardzo łatwego i stopniowo wzrasta. Instalacje zbyt trudne można pominąć. Każdy znajdzie tu dla siebie coś na miarę swoich sił i możliwości. Osoby korzystające z atrakcji Parku otrzymują sprzęt wyposażenia indywidualnego i przechodzą obowiązkowe szkolenie w zakresie poruszania się po trasie. W trakcie przechodzenia po instalacjach każdy z uczestników wpięty jest do specjalnej liny (zwanej „linią życia”), gwarantującej uniknięcie upadku z wysokości. Nasi instruktorzy nadzorują przemieszczanie się uczestników na trasach i w razie potrzeby zawsze służą pomocą.

Specjalna oferta dla osób szukających mocnych wrażeń (w tym dla specjalistycznych grup zawodowych – strażaków, policjantów, firm ochroniarskich itp.) – nocne ćwiczenia treningowe.

Spływ pontonowy dla grup

Na terenie Ziemi Kłodzkiej istnieje możliwość zorganizowania spływu pontonowego dla grupy 270 osób. Zabawy integracyjne na wodzie to idealny sposób na imprezę plenerową dla Państwa firmy. Wykwalifikowana kadra oraz doświadczenie pozwala w bezpieczny i profesjonalny sposób przeprowadzić spływ. Nasze usługi proponujemy zarówno małym firmom kilkuosobowym jak i dużym korporacjom.

Scenariusz imprezy jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb klienta. Inaczej będzie wyglądać spływ dla firmy, która potrzebuje sprawdzenia swoich pracowników pod względem współpracy ze sobą, tutaj proponujemy spływ z elementami rywalizacji, regaty pontonowe, zabawy sprawnościowe, a inaczej spływ dla pracowników potrzebujących wyciszenia.

Ogólny program spływu wygląda następująco:

   • Przyjazd grupy na przystań w Bardzie bądź w Młynowie;
   • dopasowanie kamizelek i pagajów;
   • podzielenie grupy na zespoły i przydzielenie instruktorów;
   • szkolenie z zakresu bezpieczeństwa na wodzie;
   • szkolenie z zakresu pływania pontonami;
   • w przypadku potrzeby zorganizowania dodatkowych atrakcji integrujących na wodzie, będą one odbywały się podczas spływu, w miejscach bezpiecznych;
   • spływ trwa ok. 2,5 do 3,5 godz;
   • dopłynięcie do przystani Bardo.

Podczas spływu, istnieje możliwość zrobienia grupie zdjęć, które na koniec spływu zostaną wypalone na płycie.

Narciarstwo

Wychodząc naprzeciw sugestiom, potrzebom i oczekiwaniom narciarzy połączono sudeckie ośrodki narciarskie wspólnymi karnetami o nazwie SudetySKI i Black Card. Dzięki temu na Dolnym Śląsku istnieje możliwość jazdy na nartach i snowboardzie w kilku ośrodkach: Czarna Góra, Winterpol Zieleniec i Winterpol Karpacz.

Do dyspozycji oddajemy ponad 20 km tras narciarskich i urządzeń o przepustowości ponad 20.000 os./h: 7 kolei linowych, 13 wyciągów i 4 taśmy bieżne dla najmłodszych.

Karta SudetySKI objęta jest specjalnym programem rabatowym, umożliwiającym korzystanie z dodatkowych rabatów na usługi szkół narciarskich, wypożyczalni sprzętu i usług gastronomicznych.

Miłośnicy szusowania w obrębie Masywu Śnieżnika mogą skorzystać z karnetu Black Card, obejmującego stoki Czarnej Góry, Lądka-Zdroju i Kamienicy.

 

Narty Biegowe

Biegi narciarskie wiele osób uprawia jako „piesze wycieczki na nartach”, zmagając się ze szlakami o różnych długościach i stopniach trudności. Niektórzy narciarze pokonują dłuższe trasy, wykorzystując namioty i sprzęt turystyczny, podczas gdy inni biegają na stosunkowo krótkich szlakach, utrzymywanych przez kurorty narciarskie.

W sporcie biegi narciarskie są jedną z trudniejszych konkurencji wytrzymałościowych, angażującą wszystkie główne partie mięśni.

Pakiet Biegowy w Stacji Biegowej Spalona to 40 km tras biegowych – długość i trudność trasy docelowej dostosowana jest do umiejętności grupy. Zapewniamy Państwu:

 • wypożyczenie wysokiej jakości kompletów narciarskich na jeden dzień (markowy sprzęt, dobór ułatwiający postępy szkoleniowe, bezpieczne ustawienie);
 • dwie godziny zajęć z instruktorami Polskiego Związku Narciarskiego specjalizacja biegi l (szkolenie podstawowe, zasady bezpieczeństwa, przedstawienie technik);
 • Transport z hotelu do Stacji Biegowej Spalona i z powrotem.

 

Kulig

Atrakcyjna przejażdżka w kuligu dużymi saniami z doczepionymi małymi saneczkami dla chętnych, między zaśnieżonymi drogami, poprzez lasy, z postojem na ognisko. Zaprosimy Państwa na posilenie się kiełbaską oraz grzanym winem, a na zakończenie przejazd po drodze usianej zakrętami, gdzie sprawdzamy umiejętność utrzymania równowagi na małych sankach.

 

Rakiety śnieżne

Zapraszamy na widokową wycieczkę z przewodnikiem wokół centrum Międzygórza na rakietach śnieżnych. Przygodowy spacer będzie odbywał się w godzinach wieczornych z latarkami czołowymi, po ścieżkach w pobliżu centrum miejscowości. Gwarantuje to jednocześnie ciekawą przygodę, a także wspaniałe widoki na ośnieżone, oświetlone, pełne uroku Miedzygórze. Wycieczkę poprowadzimy po łagodnym, bezpiecznym terenie i zaznajomimy uczestników z techniką poruszania się na rakietach śnieżnych. Czas trwania spaceru około 1,5 godziny z zakończeniem przy rozgrzewającym napoju. Wymagane wcześniejsza rezerwacja, w okresie styczeń – luty.

Zwiedzanie Browaru w Broumovie z degustacją

W programie

 • nauka podstawowych zwrotów w języku czeskim;
 • podziwianie okazałego klasztoru benedyktyńskiego z biblioteką i kopią Całunu Turyńskiego;
 • Unikalny zegar i drewniany kościółek, jeden z najstarszych w Europie;
 • Zwiedzanie browaru z degustacją piwa benedyktynów OPAT;
 • Poznanie kuchni czeskiej – obiad w klimatycznej restauracji.

 

Kopalnia Złota

Zapoznanie z Podziemną Trasą Turystyczną. W jej skład wchodzi zwiedzanie „Sztolni Gertruda” (część muzealna), „Chodnik Śmierci”, spotkanie z Gnomem w Chodniku Śmierci oraz jedyny w Polsce podziemny wodospad w „Sztolni Czarnej”.

Opcje zwiedzania:

OFERTA PAKIETOWA:

 • Zwiedzanie Kopalni Złota – Podziemnej Trasy Turystycznej;
 • Podziemny spływ zalanym chodnikiem sztolni Gertrudy;
 • Płukanie złota.

ZWIEDZANIE Z FABUŁĄ:

W XIII wieku w Kopalni Złota pracował górnik zwany Max Winkler. Jako, że wyróżniał się nieprzeciętnym sprytem, wykorzystywał nieuwagę przełożonych i przez wiele lat zdołał ukryć w kopalnianych zakamarkach wiele złotego kruszcu.

Dawne czasy przeminęły bezpowrotnie, teraz tylko nocami duchy dawnych górników przemierzają podziemne korytarze. Sam pan Winkler za swoje czyny został powieszony, lecz nie zdradził miejsca ukrycia swoich skarbów. Pozostały jednak legendy i tajemnicze kryjówki.

Zadaniem grupy będzie zmierzenie się z legendą tego miejsca i odnalezienie jak największej ilości skarbów. Poszczególne zespoły wyruszą w swoisty wyścig po złoto. Każdej drużynie przydzielony zostanie strażnik i mapa, która prowadzić będzie przez podziemne korytarze.

 • Labirynt

Bez gry zespołowej ani rusz… w labiryncie została uwięziona kula, musicie ją uwolnić.

 • Płukanie złota

Jak na prawdziwego poszukiwacza złota przystało, musi on posiąść technikę wypłukiwania złota, która stosowana była od wieków. Ta grupa, która tego dokona, może liczyć na nagrodę.

 • Laboratorium szalonego alchemika

Alchemia to wiedza zgłębiająca tajniki chemii, magii, astrologii, medycyny i psychologii… Pomożemy Ci w zgłębianiu tej wiedzy.

 • W świecie minerałów

Aby móc poszukiwać złota, nie można nie znać innych minerałów. Zadanie angażuje całą grupę w odróżnieniu „Złota Głupców” od innych minerałów…

 • Wspinaczka

Droga do sukcesu jest z reguły długa i kręta, bywa i pod górkę. A jak zasłużycie, to i złota pozwolimy szukać…

 • W pajęczej sieci

W podziemiach Sztolni Gertrudy na szerokości całego chodnika na drodze do sukcesu grupy pojawia się pajęczyna… należy ją pokonać ale to dopiero połowa zadania… trzeba otworzyć jedną z 2 tajemniczych skrzynek, posiadając jeden klucz, tylko do której skrzyni on pasje?

 • Wahadło/ strzelania z łuku

Jak celnie strzelasz? Tu przyda się sokole oko i duża precyzja…

 • Podziemny spływ łodzią

Podziemia, woda, wilgoć, półmrok w którym odnaleźć należy właściwy klucz z „tysięcy” napotkanych…

 • Wodospad

Tu sukces przyniesie jedynie gra zespołowa… grupa musi zdobyć bilet na tramwaj który zabierze ich na powierzchnię…

 • Mennica

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowego, własnoręcznie wykonanego dukata.. Ale gdzie się podziała matryca?

 • Narzędziownia Maxa Winklera

Spryt i umiejętność logicznego myślenia to pożądane cechy… Na główce 10- calowego gwoździa należy ułożyć 20 gwoździ tego samego rozmiaru bez użycia jakichkolwiek innych przedmiotów…

 

Firmowe Oskary – Zabawa w kręcenie własnych filmów

Impreza składa się z 2 części

CZĘŚĆ I

Produkcja filmowa

WSTĘP

Przy wejściu na salę każdy uczestnik zabawy losuje mały kartonik na którym widnieje logo i nazwa wytwórni filmowej i siada przy stole oznaczonym takim samym logo. Następnie prowadzący zaprasza przedstawiciela każdej z grup, który losuje temat filmu do nakręcenia. Tutaj następuje pierwszy moment rozluźnienia, ponieważ filmami okazuja się bajki (np. Brzydkie Kaczątko, Czerwony Kapturek, itp…)

Każda grupa dostaje do dyspozycji operatora z kamerą, który jest zarazem prowadzącym grupy, wspiera ich działania, podpowiada pewne rozwiązania i trzyma grupę w ryzach…

Filmy nie mają być ekranizacją wylosowanych bajek, tylko mają być nową opowieścią na kanwie podanego tytułu, mogą zatem powstać filmy: grozy, z momentami, reklamę własnej firmy, serial brazylijski, albo film batalistyczny, dokument policyjny, różowa landrynka, talk- show. Wszystko zależy od pomysłowości zespołu.

Na odprawie tłumaczymy zasady czasowe i realizacyjne.

Do dyspozycji wszystkich zespołów filmowych są rekwizyty i kostiumy tematyczne. Wersja budżetowa wskazuje czy w przebieramy się w formie symbolicznej czy realistycznej i bogatej, czy mamy charakteryzatora, gościa specjalnego –gwiazdę filmową itp.

Wszyscy uczestnicy grupy muszą mieć udział „aktorski” przynajmniej symbolicznie w realizowanych filmach. Odgrywają też rolę orkiestry, charakteryzatorów, pomocników, reżyserów, mogą być operatorami kamery.

CZĘŚĆ II

Gala Oskarowa

Wręczamy nagrody w kategoriach typu: (do ustalenia)

 • Najlepsza rola damska
 • Najluźniejszy aktor(a)
 • Najlepsze uwagi zza kadru czyli reżyserię
 • Trzymanie się tematu czyli scenariusz
 • Nagroda publiczności
 • Błysk gwiazdorski w oku dla THEBEŚCIAKÓW
 • Specjalna za… (to zależy od okoliczności)
 • Celne ujęcia – nagroda operatorska
 • Efekty dźwiękowe i tym podobne
 • Siłę grupy –zbiorowa dla Producentów czyli całego zespołu

Przykładowy scenariusz:

CZERWONY KAPTUREK

FABUŁA

Mama wysyła Córeczkę do chorej babci z tajemniczym koszyczkiem.

Dziewczynka spotyka po drodze wilka i zdradza mu adres samotnej babci.

Wilk korzystając ze skrótów dociera do babci pierwszy.

Likwiduje staruszkę i czeka na dziewczynkę.

Następuje słynna scena „Dlaczego masz takie wielkie uszy, oczy, zęby (…) Żeby Cię ….”

Wilk likwiduje Kapturka.

Pojawia się służba mundurowa likwidując wilka czy jakoś tak.

Strasznie dużo likwidacji w fabule. Krwawa jatka – stąd nazwa „Czerwony Kapturek!”

 

Zdobywanie Twierdzy w Srebrnej Górze

Uczestnicy podczas co najmniej 3 godzinnej zabawy na twierdzy przeniosą się w realia Europy okresu wojen napoleońskich. Zostaną podzieleni na dwa obozy: francusko-polski i koalicji antyfrancuskiej, które między sobą będą rywalizować w wykonywanych zadaniach. Zostaną odegrane bitwy, potyczki i zadania terenowe. Każda osoba będzie odgrywać rolę przypisanej jej postaci historycznej.

 

Zwiedzanie Nocne z duchami w Zamku Międzylesie

W programie: Zapraszamy do zapoznania się z atrakcjami Zamku, które urozmaicą czas podczas każdej pogody. Mamy nadzieję, że każdy z naszych Gości znajdzie coś dla siebie.

Escape the Room to gra, w której grupa ludzi jest zamknięta w pomieszczeniu i ma określony czas na wydostanie się z niego. Zdobyła niezwykłą popularność w Azji i USA, a do Europy dotarła z Węgier. Obecnie cieszy się coraz większym zainteresowaniem, również w Polsce.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości, postanowiliśmy zrobić jedyny w swoim rodzaju escape – wykorzystujemy do niego Czarną Wieżę.

Zapraszamy również do nocnego odkrywania tajemnic Zamku Międzylesie. Jak wyglądało życie w dawnych czasach? Jak się poruszać bez elektryczności? Z samymi świeczkami próbujemy zrozumieć mieszkańców Zamku, którzy wstawali wczesnym świtem i kładli się dawno po zmroku. Sala balowa wygląda zupełnie inaczej oświetlona jedynie ciepłymi płomieniami świec… kto wie, co nam ukażą padające cienie?

 

LaserArena

Uwielbiasz paintball, a pogoda nie rozpieszcza? Zapraszamy do LaserAreny. Sceneria z gier komputerowych w rzeczywistości, dreszczyk emocji podczas wirtualnej strzelanki. Nastrój podsyca specjalne oświetlenie, lampy LED, diody LED i fluorescencyjne graffiti. Dodatkowe emocje zapewniają odpowiednio dobrana muzyka, efekty dźwiękowe oraz dym. Gra zarówno dla indywidualistów, jak i zespołów.

 

Maszyna Goldberga

Budowanie Maszyny Goldberga to zabawa zbliżona do układania domino, z tą różnicą, że w naszej zabawie popularne klocki zastąpią różnego rodzaju mechanizmy, które wprawiać w ruch będą kolejne elementy konstrukcji. Uczestników zabawy podzielimy na drużyny, a każda z nich za zadanie będzie miała stworzyć jeden z modułów machiny. Do zabawy wykorzystamy różnego rodzaju stelaże, dźwignie, przekładnie, wahadła, spirale, klocki, gadżety, kulki, rurki, deski, taśmy i inne materiały konstrukcyjne. Przy tworzeniu kolejnych fragmentów całości uczestnicy będą musieli wykazać się przede wszystkim kreatywnością i wyobraźnią!

Podstawą zabawy jest jednak współpraca i praca zespołowa, gdyż tylko w ten sposób uzyskać można końcowy efekt. Uruchomiona na początku maszyna musi zadziałać jako jedna całość i kolejne jej moduły muszą ściśle ze sobą współgrać, co możliwe jest tylko przy odpowiedniej współpracy każdej z drużyn.

Rytuał Saunowy

WIECZORNA ATRAKCJA W SPA doskonała integracja i wspaniały relaks

Nic bardziej nie sprzyja integracji, niż spokojne rozmowy w zaciszu sauny. Przygotujemy dla Państwa rytuał, który poprawi wygląd i koloryt skóry, zadziała na nią łagodząco oraz pozwoli jej się zrelaksować. Aby uzyskać powyższy efekt, podczas saunowania zastosujemy krem miodowy i jogurtowy.

Poddając się pod opiekę pozytywnych wpływów rytuału pozwolicie Państwo swojej skórze dorównać blaskiem słońcu! Podczas pobytu w Świecie Sauny będziemy dwa razy nagrzewali i schładzali swoje ciała. W czasie pierwszego przegrzania usuniemy martwy naskórek używając soli o zapachu drzewa sandałowego, która dostarczy Państwa skórze cennych minerałów. Gruntownie oczyści skórę i przygotuje ją do maksymalnego wykorzystania następnych kosmetyków saunowych.

Podczas drugiego wejścia do sauny wsmarujemy w ciało odmładzający krem miodowy, a rozkoszy dopełni wcieranie w skórę aksamitnego kremu jogurtowego z dodatkiem brzoskwini, który działa nawilżająco i odżywczo, rewitalizujące skórę, doda jej energii i poprawi jej koloryt. W czasie odpoczynku podamy Państwu mrożone owoce – które idealnie smakują w upalnej atmosferze sauny oraz owocowy poncz do zaspokojenia pragnienia. Wszystko to przy dźwiękach muzyki i nocnych kolorach basenowego oświetlenia.

 

Vouchery SPA

Doskonała propozycja odprężenia po dniu wypełnionym szkoleniami i intensywnymi spotkaniami biznesowymi pozwoli Państwu odpocząć i zrelaksować się w zaciszu naszego SPA. Voucher to idealne rozwiązanie, które pozwoli uczestnikom wyjazdu wybrać zabiegi najlepiej dostosowane do swoich potrzeb. Odprężający masaż, kąpiel w kapsule kosmetycznej, peeling czy nawilżająca maseczka? Nasi Goście sami decydują z jakich zabiegów chcieliby skorzystać i jaką kwotę zechcą na nie przeznaczyć.

 

Out Stress

Krótkie warsztaty masażu obręczy barkowej, przeprowadzane na sali konferencyjnej przed rozpoczęciem szkolenia. Warsztaty pomagają w szybki sposób złagodzić stres, wspomagają koncentrację, wprowadzając jednocześnie element integracji i zabawy. Po takim wstępie każde spotkanie biznesowe przyniesie innowacyjne rozwiązania dla Państwa firmy i zacieśni więzy z Państwa kontrahentami.

 

Yoga Gong

Koncert Gongów i Mis Tybetańskich zanurza nas w dźwięku i prowadzi na jego głębszy
poziom. Dźwięki i wibracje Gongu i Mis Tybetańskich pogłębiają stan medytacji i kontemplacji, w którym mamy szansę ujrzeć więcej i uzyskać kontrolę nad naszym umysłem.
Dźwięk Gongu jest niczym Śpiew Kosmosu. Zabiera nas w podróż w głąb samych siebie, a nawet jeszcze dalej. Pozwala przemierzyć przestrzenie znane i nieznane. Dotknąć Źródła Wszechświata,
skąd wszystko bierze swój początek.
Dźwięk Gongu subtelnie i łagodnie przenika od jednej do kolejnej części naszego ciała, pobudza ją, nastraja i ożywia-odżywia, dając światło dźwięku tam, gdzie jest potrzebne.
Udział w tej niesamowitej relaksacji sprzyja wewnętrznemu wyciszeniu, spokojowi i dobremu samopoczuciu, pomaga wyeliminować chore komórki z ciała, harmonizuje czakry, zwiększa poziom energii, polepsza witalność, polepsza świadomość i intuicję, odmładza i ożywia zarówno umysł jak i psychikę.