Patryk Levicki, a dotychczas znany jako Patryk Lewicki uznawany jest za jednego z najlepszych skrzypków klubowych. Feeling instrumentu oraz osobowość są głównymi znakami rozpoznawczymi wrocławskiego muzyka. Patryk występuje w wielu miejscach nie tylko w Polsce, ale i na świecie. To właśnie podczas jego wyjątkowych show na żywo najlepiej udziela się charyzma artysty.

Artysta znany jest ze swojego zamiłowania do tworzenia nieszablonowych aranżacji utworów klubowych, czego owocem jest kilka coverów znanych na całym świecie. Jest również współzałożycielem uwielbianego przez klubową publiczność zespołu Hype City, grającego połączenie brzmień elektronicznych, house i deep house.
Muzyka grana przez Patryka dostarcza słuchaczom wielu wyrazistych i estetycznych doznań słuchowych, a występy live zachwycają dodatkowo precyzją wykonania i wyjątkowymi wrażeniami wizualnymi.

Patryk Levicki – człowiek wielu talentów, niegodzący się na jakiekolwiek ograniczenia w muzyce. Dzięki niezwykle pozytywnej aurze, którą kreuje swoimi dźwiękami, każdy jego występ wywiera na słuchaczach ogromne wrażenie.

STARUJEMY 16.06.2017 W PIĄTEK O GODZ. 21.00 – HOTELOWA RESTAURACJA