Medycyna Estetyczna

W zaciszu Spa Medical Dwór Elizy funkcjonuje gabinet medycyny estetycznej. Zapewniamy naszym gościom kontakt z wysokiej klasy specjalistami oraz bezpieczny dostęp do zabiegów gwarantujących młody i zdrowy wygląd.
Mezoterapia igłowa
46Aplikowanie do skóry właściwej aktywnie działających substancji (np. witaminy, kwas hialuronowy, sole mineralne, kofeina), które nie są w stanie przeniknąć samodzielnie przez grubość skóry. Odnowa następuje skutecznie i szybko.

Cena: 400 PLN

Botox
Metoda redukcji zmarszczek mimicznych poprzez wstrzykiwanie botuliny blokującej na określony czas połączenia między nerwami a mięśniami, zapobiegając ich kurczeniu. Zabieg trwa krótko, jest bezbolesny, jego efekty widać po 2-3 dniach. Botoksem leczy się również nadpotliwość.

 

Cena (wypełnianie zmarszczek): 400 – 600 PLN
Cena (leczenie nadpotliwości): 1600 – 1800 PLN

Wypełnianie kwasem hialuronowym

Wypełnianie średnich i głębokich zmarszczek statycznych kwasem hialuronowym, aplikowanym wgłąb skóry w postaci żelu. Kwas hialuronowy utrzymuje elastyczność skóry oraz zapewnia jej nawilżenie, wspiera tworzenie się i utrzymanie włókien kolagenowych. Zabieg w naturalny sposób przywraca objętość oraz wygładza zmarszczki.

Dostępne preparaty:

  • Surgiderm
  • Restylane
  • Juvederm

Cena: 650 – 1000 PLN

Voluma
47Preparat wypełniający, przywraca utraconą objętość, zapewniając delikatny efekt liftingu. Ogranicza obwisłość i poprawia rysy twarzy, łagodnie podnosi policzki i podbródek. Efekt widoczny jest już po 30 minutach.

Cena – 2200 PLN

Radiesse
43Wypełniacz poprawiający objętość skóry, przyspieszający produkcję kolagenu, który odpowiada za jędrność i elastyczność skóry. Skuteczny w wielu obszarach, jak: bruzdy nosowo-wargowe, zapadnięte policzki, opadnięte kąciki ust, nierówności na nosie, zagłębienia podbródka, wgłębienia na skroniach, opadnięte brwi, nierówny kontur szczęki. Zabieg dobrze tolerowany, bezpieczny również dla skór alergicznych.

Cena: 2000 PLN

Powiększanie i modelowanie ust
baner100Powiększanie ust oraz modelowanie konturu warg poprzez iniekcję przez lekarza odpowiedniego dla pacjentki preparatu.

Cena: 1000 – 1200 PLN

Nasi lekarze:

lek.med Piotr Drozdowski – lekarz medycyny estetycznej
Jest absolwentem Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie. Od 2007 r. pracuje w Klinice i Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju. W 2008 r. otworzył specjalizację z chirurgii plastycznej. Tłumacz wykładów z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej z języka włoskiego i angielskiego.

dr n.med.Mateusz Zachara – lekarz
Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Od 2005 roku pracuje w Klinice i Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy-Zdroju, obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej. .Jest autorem i współautorem wielu prac wygłoszonych podczas konferencji naukowych z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej w kraju i za granicą. Członek towarzystw naukowych, m.in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, International Confederation for Plastic Reconstructive & Aesthetic Surgery, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Sekcji Mikrochirurgii PTChir.