Restauracja

W niepowtarzalnej atmosferze, z widokiem na zabytkowy Park Zdrojowy zapraszamy Państwa w podróż po niezapomnianych doznaniach smakowych

Restauracja Dworu Elizy jest miejscem wyjątkowym i przez nas ulubionym. W niepowtarzalnej atmosferze, z widokiem na zabytkowy Park Zdrojowy zapraszamy Państwa w podróż po niezapomnianych doznaniach smakowych kuchni europejskiej. Wyszukane potrawy, połączone w całość ze sztuką serwowania, stworzą niezapomnianą ucztę dla podniebienia, która zaspokoi nawet największych smakoszy. Przygotowując menu, szef kuchni zadbał o najwyższą jakość i różnorodność dań. W ofercie znajdziecie Państwo dania a la carte, dania wegetariańskie i dania dietetyczne.

Szef Kuchni Grzegorz Wnuk-Lipiński poleca:

Królewskie krewetki z Żubrówką i miętą (sous vide) serwowane z malinowym sorbetem, wiórkami z chrzanu i balsamicznym kremem.

Dorsz zapieczony z migdałami i bazylią serwowany na kaszy pęczak z duszoną w winie czerwoną cebulą i cukrowym groszkiem.

Wiśnie duszone w wytrawnym winie serwowane z kruszonymi biszkoptami i puszystą pianką.

Zapraszamy również na słodkie doznania smakowe. W przytulnej Kawiarni zaoferujemy własne specjały, filiżankę wyśmienitej kawy, aromatycznej herbaty, chłodny napój. Tylko w Kawiarni Dworu Elizy, z widokiem na zmieniane porami roku uroki okolicy oddacie się Państwo chwili zapomnienia i relaksu.