Opinie gości

Sprawdź opinie oraz relacje naszych gości z pobytu w naszym Hotelu

Dwór Elizy – Wspaniały

Bardzo miły pobyt tygodniowy w Dworze Elizy spędziłam wraz z rodziną. Hotel bardzo duży i elegancki. Obok piękny park. Jedzenie bardzo smaczne a pokoje duże i czyste.Strefa basenowa bardzo fajna. Piękne miejsce- polecam !!!

Evi E, pl.tripadviser.com, wrzesień 2017

Miło spędzony czas

Bardzo fajne miejsce i w przeciwieństwie do przereklamowanych molochów jest tu spokój i wolne tempo którego szuka się w takich miejscach jak uzdrowisko i to najmniejsze w Polsce ale za to bardzo urokliwe. Hotel doskonale się z nim komponuje. Mam nadzieję, że jeszcze tu wrócę.

Walter992017, Zgorzelec, Polska, pl.tripadviser.com. 27 sierpnia 2017

Przepiękny hotel w bardzo małej urokliwej miejscowości. Bardzo sympatyczna i profesjonalna obsługa. Wybrałam pakiet „Niezapomniany weekend w SPA” i taki był. Masaże, basen, sauna oraz klimat Długopola sprzyjają odpoczynkowi. Wnętrze bardzo przyjazne, czyste i ekskluzywne. Przepyszne śniadania oraz obiadokolacje serwowane w hotelowej restauracji. Z pokoju widok na przepiękny park zdrojowy. Już nie mogę doczekać się kolejnej wizyty!

Paulina

Bardzo chciałbym podzielić się z Państwem moją opinią, gdyż jestem szczerze zafascynowany pobytem w tym hotelu. Jestem wdzięczny moim dzieciom, które wykupiły dla mnie w prezencie Pakiet dla Seniorów właśnie w Dworze Elizy .Czułem się tam wyjątkowo. W wolnych chwilach miałem okazjęzwiedzić kościółek ewangelicki z XIX przerobiony na kawiarnię oraz spacerować po przepięknym parku . Uzdrowiskowy klimat Długopola oraz zabiegi w SPA sprawiły,że wróciłem wypoczęty. Z pewnością chętnie wrócę .

Serdecznie pozdrawiam całą kadrę hotelu. Jan Schultz.

Wspaniały wyjazd

Bardzo ładny i zadbany hotel. Duże, przestronne i jasne pokoje. Wygodne łóżka. Fajna lokalizacja w małej, klimatycznej mieścinie uzdrowiskowej, zupełnie innej niż wszystkie okolicznej duże uzdrowiska. Życzliwa i pomocna obsługa. Na miejscu basen z 2 saunami oraz SPA. Super zabiegi. Przepyszne jedzenie w hotelowej restauracji z widokiem na park zdrojowy, Wrócę tu zapewne nie raz!

Nowacka, pl.tripadviser.com, 05.10.2017

Długopole jako miasteczko ma swój niepowtarzalny urok. Dwór Elizy jest perłą tego miejsca. Doskonale usytuowany, ze wspaniałą uprzejmie dyskretną obsługą, doskonałą kuchnią, basenem, saunami i bardzo wygodnymi pokojami. Cisza i spokój pozwala w pełni wypocząć. 
Możliwość spaceru w zadbanym parku zdrojowym, korzystanie (bezpłatne) z pijalni wód mineralnych daje możliwości wypoczynku tym, którzy nie lubią wędrować. Dla wędrujących Długopole jest doskonałym miejscem wypadowym.
Jeżeli cisza i spokój, to Długopole. Jeżeli komfortowe warunki w Długopolu, to Dwór Elizy… koniecznie.

Janusz D, Wrocław, Polska, 31 lipca 2017, pl.tripadvisor.com

Spędziłyśmy z przyjaciółką weekend w Długopolu i jesteśmy bardzo zadowolone. Hotel położony przy samym parku zdrojowym, bardzo ładny i czysty. Bardzo miła, profesjonalna i młoda kadra! Bardzo pomocne Panie na recepcji oraz pełny profesjonalizm w strefie SPA. Polecam masaż czekoladą � w wykonaniu Pana Michała :D:D Do tego basen i sauny, można się pluskać bez ograniczeń!
Bardzo dobre posiłki w hotelowej restauracji i przemiła Pani Marta�
Pozdrawiamy również Panią Gabrysie z recepcji!

Sylwia Majkowska, 17 października 2017

Spędziliśmy tu niezapomniany weekend we dwoje. Pobyt rezerwowaliśmy w ostatniej chwili i wybór okazał się strzałem w dziesiątkę! Smaczne jedzenie, elegancki wystrój i dyskretna obsługa sprawiła, że pobyt przerósł nasze oczekiwania.

Dawid Mejster

Super miejsce. Warto tam wracać. Atmosfera i okolica cudowne ❤

Kasia Wajs, 12 października 2017